Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

  • Creed III

    ★★★½

  • Inside

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★½

  • Pickman's Model

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • The Redeem Team

    ★★★

  • Halloween Ends

    ½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Raymond & Ray

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • The Patient

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Me Time

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Beast

    ★★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Black Bird

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Aftersun

    ★★★½

  • The Stranger

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Men

    ★½

  • Firestarter

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½