Sort by
  • Dumb Money

    ★★★★

  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Riceboy Sleeps

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Brainwashed: Sex-Camera-Power

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Island

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Old

    ★★★½

  • Blue Bayou

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Stillwater

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Roaring 20's

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Plan B

    ★★★½

  • American Traitor: The Trial of Axis Sally

    ★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Burn Out

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Subjects of Desire

    ★★★★

  • Alien on Stage

    ★★★

  • Moxie

    ★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★½

  • Passing

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★★½

  • Burrow

    ★★★½

  • Long Toast

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★

  • Mank

    ★★★

  • OPAL

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Run

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • Mangrove

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Unpregnant

    ★★★★