• Chernobyl

    ★★★★

  • Swallow

    ★★★½

  • Come to Daddy

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Hellboy

    ★★

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Dump

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Suits

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Secret War

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice Age

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★

  • Us

    ★★★★

  • Daniel Isn't Real

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Treehouse

    ★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★½

  • Glass

    ★★★½

  • Escape Room

    ★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Holmes & Watson

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Adam Sandler: 100% Fresh

    ★★★½

  • Flight of the Conchords: Live in London

    ★★★★

  • Venom

    ★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★

  • Overlord

    ★★★½

  • You Might Be the Killer

    ★★★

  • Apostle

    ★★★★½

  • Maniac

    ★★★★½

  • High Life

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★★

  • The Predator

    ★½

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★½

  • The Old Man & the Gun

    ★★★½

  • The Favourite

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • The Happytime Murders

    ★★★

  • The Meg

    ★★★

  • The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

    ★★★½

  • Possum

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Hotel Artemis

    ★★★½

  • Under the Silver Lake

    ★★★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Puppet Master: The Littlest Reich

    ★★★

  • Game Over, Man!

    ★★★

  • Thunder Road

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★½