Sort by
  • The Movie Emperor

  • Without Air

    ★★★

  • Poolman

  • The Movie Teller

  • Next Goal Wins

  • Close to You

  • Knox Goes Away

    ★★★

  • Hell of a Summer

  • Irena's Vow

    ★★★

  • Lee

  • Seven Veils

    ★★★½

  • Ezra

    ★★★★

  • Boy Kills World

    ★★★

  • Defiant

  • Mother, Couch

  • Dream Scenario

    ★★★★½

  • Arthur&Diana

  • American Fiction

  • Dumb Money

  • Seagrass

  • The Dead Don't Hurt

  • NAGA

    ★★½

  • Days of Happiness

    ★★½

  • Woman of the Hour

  • The Contestant

  • Mr. Dress-Up: The Magic of Make Believe

  • The Queen of My Dreams

    ★★★★

  • Gonzo Girl

    ★★★

  • Sisterhood

  • Hit Man

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

  • Aggro Dr1ft

    ★★★★½

  • Wildcat

    ★★

  • The Royal Hotel

  • The Holdovers

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

  • La Chimera

    ★★★★

  • Last Summer

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Riddle of Fire

  • How to Have Sex

  • The New Boy

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • Viva Varda!

  • Beau Is Afraid

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Swarm

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Another Body

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

  • The Plot to Kill My Mother

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Orgasm Inc: The Story of OneTaste

  • Talk to Me

    ★★★★