RSS feed for .sop

.sop has logged 16 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
08
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★
Edit this entry  
28
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Disobedience

Disobedience

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★
Edit this entry  
10
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Stronger

Stronger

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry