Sort by
  • Sledgehammer

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★

  • Fleishman Is in Trouble

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Thunder

    ★★★★

  • Hills and Mountains

  • Mirror Mirror

  • The Woman King

    ★★★½

  • Soft

  • I Like Movies

    ★★★★★

  • Diaspora

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • The Maiden

    ★★★★

  • Snow In September

  • Barbarian

    ★★★

  • Driving Madeleine

    ★★

  • Liturgy of Anti-Tank Obstacles

  • Beast

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Spiderhead

    ★★

  • Don't Make Me Go

    ★★★★

  • Ms. Marvel

  • Hustle

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Elvis

    ★½

  • Ice Merchants

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Return to Seoul

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Corsage

    ★★★½

  • Men

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Under the Banner of Heaven

  • We Own This City

  • The Northman

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • The Bubble

    ½

  • RRR

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Dropout

  • Turning Red

    ★★★★★