Sort by

Sophie has logged 11 entries for films during November 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Bones and All

Bones and All

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Smile

Smile

2022
×
★★
Edit this entry  
24
Glass Onion: A Knives Out Mystery

Glass Onion: A Knives Out Mystery

2022
×
★★★
Edit this entry  
23
The Fabelmans

The Fabelmans

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
After Yang

After Yang

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Black Panther: Wakanda Forever

Black Panther: Wakanda Forever

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Decision to Leave

Decision to Leave

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Falling for Christmas

Falling for Christmas

2022
×
Read the review Edit this entry  
03
RoboCop

RoboCop

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Aftersun

Aftersun

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Banshees of Inisherin

The Banshees of Inisherin

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry