Sort by

soupgeorg has logged 24 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
North Sea Texas

North Sea Texas

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
American Psycho

American Psycho

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Rise of the Guardians

Rise of the Guardians

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Madagascar: Escape 2 Africa

Madagascar: Escape 2 Africa

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Polar Express

The Polar Express

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Kinsey

Kinsey

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Lamb

Lamb

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Muppets Haunted Mansion

Muppets Haunted Mansion

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Happy Feet

Happy Feet

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
National Treasure

National Treasure

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Joker

Joker

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Miss Americana

Miss Americana

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show

1975
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Cinderella

Cinderella

2021
×
Read the review Edit this entry  
24
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
Read the review Edit this entry  
08
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Old

Old

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Twilight

Twilight

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Luca

Luca

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry