Dom has logged 12 entries for films during April 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Code 8

Code 8

2016
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
28
Match

Match

2014
×
★★★
Edit this entry  
27
It Follows

It Follows

2014
×
★★★★
Edit this entry  
27
The Spymasters: CIA in the Crosshairs

The Spymasters: CIA in the Crosshairs

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Kung Fury

Kung Fury

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Taxi Driver

Taxi Driver

1976
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Chappie

Chappie

2015
×
★★★½
Edit this entry  
10
Miles Ahead

Miles Ahead

2015
×
★★★½
Edit this entry  
10
Devil in a Blue Dress

Devil in a Blue Dress

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Hardcore Henry

Hardcore Henry

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Big Eyes

Big Eyes

2014
×
★★★½
Edit this entry  
03
Sicario

Sicario

2015
×
★★★½
Edit this entry