RSS feed for Dom

Dom has logged 10 entries for films during July 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Revenant

The Revenant

2015
×
★★★
Edit this entry  
29
Daddy's Home

Daddy's Home

2015
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
28
Dope

Dope

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Wrath Of Vajra

The Wrath Of Vajra

2013
×
★★★
Edit this entry  
23
The Last Witch Hunter

The Last Witch Hunter

2015
×
★★½
Edit this entry  
22
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Kung Fu Panda 3

Kung Fu Panda 3

2016
×
★★★½
Edit this entry  
09
Boogie

Boogie

2009
×
★★★½
Edit this entry  
08
Zootopia

Zootopia

2016
×
★★★★
Edit this entry