Sort by
  • Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Plane

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Bedlam At The Bank: The 2022 Phillies Yearbook

    ★★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

  • Babylon

    ★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Strange World

    ★★

  • Spirited

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • The Redeem Team

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Devotion

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Bros

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★

  • Sr.

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Untold: Operation Flagrant Foul

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★★

  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Luck

  • Not Okay

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • The Captain

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank