Sort by

Robert has logged 25 entries for films during November 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Confess, Fletch

Confess, Fletch

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Amistad

Amistad

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Spirited

Spirited

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Devotion

Devotion

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Fabelmans

The Fabelmans

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Strange World

Strange World

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
She Said

She Said

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Menu

The Menu

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Lamb

Lamb

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
22
Running Scared

Running Scared

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
All Quiet on the Western Front

All Quiet on the Western Front

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Banshees of Inisherin

The Banshees of Inisherin

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Falling for Christmas

Falling for Christmas

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Black Panther: Wakanda Forever

Black Panther: Wakanda Forever

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Vengeance

Vengeance

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Menace II Society

Menace II Society

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Robin Hood

Robin Hood

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Unbreakable

Unbreakable

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Armageddon Time

Armageddon Time

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Eddie the Eagle

Eddie the Eagle

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Waterworld

Waterworld

1995
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
The Gambler

The Gambler

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Drop Zone

Drop Zone

1994
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
In the Line of Fire

In the Line of Fire

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry