Sort by

Stuart has logged 30 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Piercing

Piercing

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Standoff at Sparrow Creek

The Standoff at Sparrow Creek

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★
Edit this entry  
27
The Spy Who Dumped Me

The Spy Who Dumped Me

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Polar

Polar

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Stan & Ollie

Stan & Ollie

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Fyre

Fyre

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Girl in the Spider's Web

The Girl in the Spider's Web

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Venom

Venom

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Glass

Glass

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Tyrel

Tyrel

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Vice

Vice

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Burning

Burning

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Split

Split

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Unbreakable

Unbreakable

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Calibre

Calibre

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Sisters Brothers

The Sisters Brothers

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Front Runner

The Front Runner

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Frozen

Frozen

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Michael McIntyre: Live & Laughing

Michael McIntyre: Live & Laughing

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Kindergarten Teacher

The Kindergarten Teacher

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Happy New Year, Colin Burstead

Happy New Year, Colin Burstead

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
mid90s

mid90s

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Old Man & the Gun

The Old Man & the Gun

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Green Book

Green Book

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry