Sort by

Stuart has logged 474 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Moana

Moana

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Toy Story 3

Toy Story 3

2010
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
30
Onward

Onward

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
29
Moana

Moana

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
Ava

Ava

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Death to 2020

Death to 2020

2020
×
★★★
Edit this entry  
27
The Midnight Sky

The Midnight Sky

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Onward

Onward

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
27
The Good Dinosaur

The Good Dinosaur

2015
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Jingle Jangle: A Christmas Journey

Jingle Jangle: A Christmas Journey

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Home Alone 2: Lost in New York

Home Alone 2: Lost in New York

1992
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
Read the review Edit this entry  
26
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Edit this entry  
25
Onward

Onward

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Good Dinosaur

The Good Dinosaur

2015
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Elf

Elf

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Canvas

Canvas

2020
×
Read the review Edit this entry  
24
The Christmas Chronicles: Part Two

The Christmas Chronicles: Part Two

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Ripper

The Ripper

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Murder on Middle Beach

Murder on Middle Beach

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Shirley

Shirley

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Nightmare Before Christmas

The Nightmare Before Christmas

1993
×
★★★★
Edit this entry  
21
Jingle All the Way

Jingle All the Way

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Polar Express

The Polar Express

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
A Christmas Carol

A Christmas Carol

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
The Call of the Wild

The Call of the Wild

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Togo

Togo

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Small Axe

Small Axe

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Education

Education

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Big Hero 6

Big Hero 6

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Toy Story 2

Toy Story 2

1999
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
13
The Good Dinosaur

The Good Dinosaur

2015
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
12
Mickey's Christmas Carol

Mickey's Christmas Carol

1983
×
★★★
Edit this entry  
11
The Good Dinosaur

The Good Dinosaur

2015
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
10
Freaky

Freaky

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Black Bear

Black Bear

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Shithouse

Shithouse

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Nest

The Nest

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Time

Time

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Mank

Mank

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Arkansas

Arkansas

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
07
Alex Wheatle

Alex Wheatle

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Red, White and Blue

Red, White and Blue

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Tenet

Tenet

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
I'll Be Home for Christmas

I'll Be Home for Christmas

1998
×
★★★
Edit this entry