• Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★½

  • Men

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Dog

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★½

  • Bigbug

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Navalny

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Dual

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★

  • The Super Bob Einstein Movie

    ★★★

  • Death to 2021

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • VOIR

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★½

  • Finch

    ★★★

  • Encanto

    ★★

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • The Tender Bar

    ★★

  • Robin Robin

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • The Rescue

    ★★★★½