Sort by

Asadullah has logged 12 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Undone

Undone

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Slacker

Slacker

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Midway

Midway

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2019
×
Read the review Edit this entry  
08
Good Time

Good Time

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
A Taxi Driver

A Taxi Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry