Sort by
  • Taylor Tomlinson: Have It All

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Dreamer

    ★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

  • Anyone But You

    ★½

  • Nick Mullen: The Year of the Dragon

    ★★½

  • Ricky Gervais: Armageddon

    ★★

  • Lady Ballers

    ★★

  • Silent Night

    ★½

  • Matt Rife: Natural Selection

    ★★

  • The Iron Claw

    ★★★

  • The Marvels

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Old Dads

    ★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Saw X

    ★★★

  • The Creator

    ★★

  • Expend4bles

    ½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • American Fiction

    ★★★

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★

  • Poor Things

    ★★★

  • The Royal Hotel

    ★★½

  • Ferrari

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • Gran Turismo

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★½

  • Red Rooms

    ★★★½

  • Matt Rife: Walking Red Flag

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Fallen Leaves

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★

  • May December

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

  • The Little Mermaid

    ★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • Beau Is Afraid

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Louis C.K. at The Dolby

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★½

  • Kelsey Cook: The Hustler

    ★★½

  • Bad Living

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★½