Sort by
  • True Spirit

    ★★★

  • JUNG_E

    ★★★

  • Dog Gone

    ½

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Darby and the Dead

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • A Christmas Mystery

    ★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★

  • Christmas with You

    ★★★

  • Strange World

    ★★★½

  • Sam & Kate

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Slumberland

    ★★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • The Independent

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The School for Good and Evil

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

  • Matriarch

    ★★

  • Rosaline

    ★★★½

  • Grimcutty

    ½

  • Cursed Friends

  • Significant Other

    ★★★½

  • 20th Century Girl

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • Hellraiser

    ★½

  • Bring It On: Cheer Or Die

    ★★

  • Smile

    ★★★½

  • Meet Cute

    ½

  • Amsterdam

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Sick

    ½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • I Used to Be Famous

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Swimmers

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Love in the Villa

    ½

  • TÁR

    ★★★

  • White Noise

    ★★

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Seoul Vibe

    ★★★★

  • Look Both Ways

    ½

  • 13: The Musical

  • Beast

    ★★

  • Day Shift

    ★★★★

  • Carter

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Purple Hearts

    ★★

  • Not Okay

    ★★