Sort by
  • The Swan

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • The Perfect Find

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Elemental

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Bama Rush

  • Queenmaker: The Making of an It Girl

    ★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Girl Blunt

  • Love Again

    ★½

  • The Mother

    ★★

  • Belongings

    ★★

  • Love & Death

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • A Tourist's Guide to Love

    ★★

  • Ghosted

  • Mafia Mamma

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Tiny Beautiful Things

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Prom Pact

    ★★★

  • boygenius: the film

  • Renfield

    ★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • The Tutor

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★½

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Présages

  • Swarm

    ★★★

  • Tetris

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • The Flute

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★★

  • Father's Day

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★½

  • Champions

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Reality

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Maybe I Do

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Polite Society

    ★★★

  • You People

    ★½

  • Shotgun Wedding

    ★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • I Believe in Santa