Sort by

Spencer has logged 22 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Never Rarely Sometimes Always

Never Rarely Sometimes Always

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Friday the 13th

Friday the 13th

1980
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The King's Speech

The King's Speech

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Shirley

Shirley

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Dracula

Dracula

1992
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
The Raid 2

The Raid 2

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Her

Her

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Cloverfield

Cloverfield

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
A Bigger Splash

A Bigger Splash

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Fear and Loathing in Las Vegas

Fear and Loathing in Las Vegas

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Sorry We Missed You

Sorry We Missed You

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Carnage

Carnage

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Fifth Element

The Fifth Element

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Ghost World

Ghost World

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Titanic

Titanic

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Heathers

Heathers

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Only Lovers Left Alive

Only Lovers Left Alive

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry