Sort by

Spiderfan19 has logged 16 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry