Sort by
  • Prey

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

  • The Batman

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • New York Ninja

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Verotika

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Dirt

    ★★★★

  • The Final Interview

    ★★★★★

  • Lycanimator

    ★★★★★

  • Rampage

    ★★★★★

  • Return to... Return to Nuke 'Em High aka Vol. 2

    ★★★★★

  • Cannibal Claus

  • American Guinea Pig: Bloodshock

    ★★★★★

  • Jupiter Ascending

    ★★★★½

  • American Guinea Pig: Bouquet of Guts and Gore

    ★★★★★

  • Nightcrawler

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

  • Guardians of the Galaxy

  • A Girl Walks Home Alone at Night

    ★★★★★

  • The Babadook

    ★★½

  • The Corpse Grinders 3

  • Return to Nuke 'Em High Volume 1

    ★★★★★

  • Dear God No!

    ★★★★★

  • The Theatre Bizarre

    ★★★★½

  • Hanger

    ★★★★★

  • Poultrygeist: Night of the Chicken Dead

    ★★★★★

  • Mulberry Street

    ★★★★

  • Jay and Silent Bob Strike Back

    ★★★★★

  • Citizen Toxie: The Toxic Avenger IV

    ★★★★★

  • Terror Firmer

    ★★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do America

  • Tromeo & Juliet

    ★★★★½

  • GoodFellas

    ★★★★★