Sort by
  • Guglhupfgeschwader

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Interceptor

    ★★½

  • Metal Lords

    ★★★½

  • Your Honor

    ★★★★

  • Rabbit Academy: Mission Eggpossible

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Worst Roommate Ever

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Blacklight

    ★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★½

  • Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Mitowolksyphon

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • The Ibiza Affair

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Re-Enter the New York Ninja

    ★★★★

  • New York Ninja

    ★★★★

  • The Chestnut Man

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • The House

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Kate

    ★★★★

  • Beckenrand Sheriff

    ★★★½

  • The Protégé

    ★★½

  • The Pickman Model

    ★★½

  • Sweet Girl

    ★★★

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Kaiserschmarrndrama

    ★★★★½

  • The Misfits

    ★★★

  • Weißbier im Blut

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • The Innocent

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Thunder Force

    ★★

  • Der Prozess: Wie Dietmar Hopp zur Hassfigur der Ultras wurde

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Yes Day

    ★★½

  • I'm Your Man

    ★★★½

  • Cherry

    ★★★★

  • Run That Shit!

    ★★

  • Höllental

    ★★★★½

  • We Can Be Heroes

    ★★½

  • Monster Hunter

    ★★★★

  • Dark Woods

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Holidate

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★★

  • Oktoberfest: Beer & Blood

    ★★★★

  • And Tomorrow the Entire World

    ★★★★

  • Butcher

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Love, Guaranteed

    ★★½