Sort by
  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Prey for the Devil

    ½

  • Black Adam

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Sanctuary

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Devotion

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Brahmāstra Part One: Shiva

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ½

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Incantation

    ★★★★

  • Umma

    ★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½