lucas has logged 13 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Two Lovers

Two Lovers

2008
×
★★★★
Edit this entry  
28
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Edit this entry  
28
Crawl

Crawl

2019
×
★★★★
Edit this entry  
25
Haunt

Haunt

2019
×
★★
Edit this entry  
21
3-Iron

3-Iron

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Someone Great

Someone Great

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Howl's Moving Castle

Howl's Moving Castle

2004
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Master, a Building in Copacabana

Master, a Building in Copacabana

2002
×
★★★★
Edit this entry  
11
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★½
Edit this entry  
09
The Death & Life of John F. Donovan

The Death & Life of John F. Donovan

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Blinded by the Light

Blinded by the Light

2019
×
★★★★
Edit this entry  
05
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry