Sort by
  • Plane

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ½

  • Black Adam

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • The Munsters

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Dog

    ★★★½

  • Uncharted

    ★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½

  • Solar Opposites Holiday Special

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Theo Von: Regular People

    ★★★½

  • Eternals

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Vacation Friends

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • F9

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Marksman

    ★★★½

  • Soul

    ★★

  • Hubie Halloween

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • Bert Kreischer: Hey Big Boy

    ★★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★