Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 2023 Oscar Nominated Shorts: Animation

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • The Wonderful Autumn of Mickey Mouse

    ★★★½

  • Strange World

  • Savage X Fenty Show Vol. 4

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Mad God Ghoul Log

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Pinocchio

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★★★

  • Beast

    ★★½

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • The Princess

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★