• Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Under the Silver Lake

    ★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Cold War

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Book Club

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • The Miracle Season

    ★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Gringo

    ★½

  • Tomb Raider

    ★★★½

  • Death Wish

    ★½

  • Game Night

    ★★★★

  • Love, Simon

    ★★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • Red Sparrow

    ★★

  • I Can Only Imagine

    ★★½

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Forever My Girl

  • The Miseducation of Cameron Post

    ★★★★½

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★½

  • Searching

    ★★★★

  • Proud Mary

    ★½

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★★

  • Black Mirror: Crocodile

    ★★★½

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★½

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★★

  • The Post

    ★★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★★

  • Christmas Inheritance

  • Billy Star

    ★★★★½

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • El Camino Christmas

    ★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • A Christmas Prince

    ★½

  • A Very Country Christmas

  • Hollow in the Land

    ★★½

  • Coco

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★½

  • The Death of Stalin

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★½

  • Stronger

    ★★★

  • Home Again

    ★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Hostiles

    ★★★

  • Lean on Pete

    ★★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Darkest Hour

    ★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★★

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Rough Night

    ★★★

  • Girls Trip

    ★★★

  • Once Upon a Time in Venice

    ★½

  • In a Heartbeat

  • You Were Never Really Here

    ★★★★★

  • Good Time

    ★★★★½

  • Cars 3

    ★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul