• Luca

    ★★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★★★★

  • Teddy

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Primal

    ★★★★

  • 3 from Hell

    ★★★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★★★

  • Nicole

    ½

  • Crawl

    ★★★★½

  • When They See Us

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Creature from Cannibal Creek

    ★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ½

  • Polar

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Bumblebee

  • Mowgli: Legend of the Jungle

  • Bird Box

  • Baby Frankenstein

    ★★★★

  • The Haunting of Hill House

  • The VelociPastor

    ★★★★★

  • Halloween

    ★★★★★

  • The Meg

    ★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • The First Purge

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Ocean's Eight

  • Incredibles 2

  • Tag

    ★★★★★

  • Elizabeth Shoaf: The Girl in a Bunker

    ★★½

  • Solo: A Star Wars Story

  • Deadpool 2

  • Ouija House

    ★½

  • Avengers: Infinity War

  • Hell's Kitty

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Black Panther

  • Fifty Shades Freed

  • Black Mirror: Crocodile

  • Black Mirror: Metalhead

  • Black Mirror: Arkangel

  • Black Mirror: Black Museum

  • Black Mirror: USS Callister

  • Black Mirror: Hang the DJ

  • Bright

  • Phantom Thread

  • Star Wars: The Last Jedi

  • The Greatest Showman

  • Jigsaw

    ★★★★★

  • Interior

    ★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

  • 1922

  • Unicorn Store

    ★★★★★

  • Mom and Dad

    ★½

  • Gaga: Five Foot Two

  • The Ritual

  • mother!

    ★★★½

  • Jim & Andy: The Great Beyond

  • It

  • Veronica

  • Death Note

  • Spider-Man: Homecoming

  • Abducted in Plain Sight

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • Alien: Covenant

  • My Friend Dahmer

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Kong: Skull Island

  • Beauty and the Beast