• Red Notice

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

  • Midnight Mass

    ★★

  • The Voyeurs

  • Old

    ★★

  • Titane

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Annette

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • No Sudden Move

  • Luca

    ★★★½

  • Cruella

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ½

  • Army of the Dead

    ½

  • Oxygen

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Moxie

  • Son

    ★★★

  • Mother Schmuckers

    ★★½

  • The Little Things

    ★★

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • Love and Monsters

  • Soul

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • Freaky

    ★★½

  • Spontaneous

    ★★★★

  • Caveat

    ★★

  • Rifkin's Festival

    ★★★

  • My Donkey, My Lover & I

    ★★★½

  • Love Affair(s)

  • The Kid Detective

  • Another Round

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ½

  • How I Became a Superhero

    ★★★

  • The New Mutants

    ½

  • Lucky

    ★★★

  • Tenet

    ★★

  • Host

    ★★

  • Greenland

    ½

  • Unhinged

    ★★★

  • Simply Black

    ★★½

  • The King of Staten Island

    ★★

  • French Tech

    ★★★½

  • Sputnik

  • 12 Hour Shift

    ½

  • The Hunt

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • All Hands on Deck

    ★★★½

  • Downhill

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • The Nest

    ★★

  • Relic

    ★★½

  • Possessor

    ★★½

  • The Night

    ★★

  • Terrible Jungle

    ★★★

  • Ashfall

    ★★★

  • Lupin III: The First

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • Benny Loves You

  • Richard Jewell

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Selfie

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • My Days of Glory

    ★★

  • Only the Animals

    ★★

  • Adolescents

    ★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★

  • A Rainy Day in New York

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Climb

    ★★