• Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • I'm Your Pusher

    ★★★★

  • An Animated Short Where Pissed-Off Supes Kill Their Parents

    ★★★½

  • Laser Baby's Day Out

    ★★★½

  • Boyd in 3D

    ★★★

  • BFFs

  • One Plus One Equals Two

    ★★★★

  • John and Sun-Hee

    ★★½

  • Nubian vs. Nubian

    ★★½

  • The Boys Presents: Diabolical

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Finch

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • Come and Learn with Pibby!

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Family Guy COVID-19 Vaccine Awareness PSA

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½