larissa has logged 17 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
The Invisible Guest

The Invisible Guest

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Stand by Me

Stand by Me

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Inception

Inception

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Toc Toc

Toc Toc

2017
×
★★★½
Edit this entry  
14
Devil

Devil

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Split

Split

2016
×
★★★★
Edit this entry  
10
Reflexões de um Liquidificador

Reflexões de um Liquidificador

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
Read the review Edit this entry  
09
Freaky

Freaky

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Califórnia

Califórnia

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Murder Mystery

Murder Mystery

2019
×
★★★
Edit this entry  
07
Blockers

Blockers

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Climax

Climax

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Don't Breathe

Don't Breathe

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Time Lapse

Time Lapse

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry