• Dune

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Awake

    ★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★½

  • Coming 2 America

    ★½

  • Cherry

    ★★

  • Allen v. Farrow

    ★★★½

  • Boss Level

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★

  • The Marksman

    ★½

  • Death to 2020

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

  • The Midnight Sky

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★½

  • Let Him Go

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • The Empty Man

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★

  • Run

    ★★★★

  • 2067

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★½

  • Honest Thief

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Project Power

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★½

  • Greenland

    ★★★

  • The Old Guard

    ★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • Greyhound

    ★★★★

  • You Should Have Left

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★