Sort by
  • Dashing Through the Snow

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Groot and the Great Prophecy

    ★★★★★

  • Groot's Snow Day

    ★★★★★

  • Groot's Sweet Treat

    ★★★★★

  • Groot Noses Around

    ★★★★★

  • Are You My Groot?

    ★★★★★

  • Priscilla

    ★★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Once Upon a Time... in Lapua

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★½

  • The Boy and the Heron

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★★

  • Love & Death

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Mafia Mamma

  • Prom Pact

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★★

  • Teen Wolf: The Movie

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★½

  • Darby and the Dead

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Hellraiser

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Love in the Villa

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★★★★

  • The Little Guy

    ★★★★★

  • Groot's First Steps

    ★★★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★★★

  • Purple Hearts

    ★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Magnum Opus

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★★

  • Boo, Bitch

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Crush

    ★★★½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★★

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The In Between

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window