Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★½

  • Saw X

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Reptile

    ★★★

  • The Nun II

    ★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Ahsoka

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Gudetama: An Eggcellent Adventure

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Suzume

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★