Sort by

🌱 has logged 11 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Bao

Bao

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★½
Edit this entry  
18
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
Read the review Edit this entry  
17
Vicky Cristina Barcelona

Vicky Cristina Barcelona

2008
×
★★
Edit this entry  
16
Dead Poets Society

Dead Poets Society

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Savages

Savages

2012
×
★½
Edit this entry  
10
Adrift

Adrift

2018
×
½
Edit this entry  
10
Trainspotting

Trainspotting

1996
×
★★★½
Edit this entry  
09
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★★½
Edit this entry  
01
Garfield

Garfield

2004
×
½
Edit this entry