Sort by
  • Horizon

  • Wonka

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★½

  • Saw X

    ★★½

  • Love at First Sight

  • Society of the Snow

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Night Courier

    ★★

  • Naga

    ★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • The Promised Land

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • The Equalizer 3

  • Head to Head

    ½

  • Concrete Utopia

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★

  • Sound of Freedom

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Perfect Days

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★½

  • Close Your Eyes

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★½

  • About Dry Grasses

    ★★★★★

  • Monster

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Evil Dead Rise

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Tótem

    ★★★½

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ayyad in Riyadh

    ½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Alhamour H.A.

    ★½

  • Plane

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Alkhallat+

    ★½

  • Sattar

    ★½

  • Troll

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • On the Line

    ★½

  • Raven Song

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

  • Smile

  • Confess, Fletch

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Good Nurse

    ★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★

  • The Son

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★½