StarfighterX1 has rated 249 films ★★★★½ .

  • Third Kind

    ★★★★½

  • The Lord of the Rings: The Return of the King

    ★★★★½

  • Ghost Dog: The Way of the Samurai

    ★★★★½

  • Small Axe

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Black Mirror: White Christmas

    ★★★★½

  • Watchmen

    ★★★★½

  • Goodbye, Dragon Inn

    ★★★★½

  • Through the Ruins

    ★★★★½

  • Red, White and Blue

    ★★★★½

  • Psalm II: Walking Distance

    ★★★★½

  • Mangrove

    ★★★★½

  • The Girl with the Dragon Tattoo

    ★★★★½

  • The Exorcist

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Anima

    ★★★★½

  • The Skeleton Dance

    ★★★★½

  • Creepy

    ★★★★½