Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Flash

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Scream

    ★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Injustice

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ½

  • Annette

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Pompo the Cinephile

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Zack Snyder's Justice League

    ½

  • WandaVision

    ★★

  • Josee, the Tiger and the Fish

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★

  • Attack on Titan: Chronicle

    ★★★★★

  • Coming Out

    ★★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★

  • Scoob!

    ½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★★

  • Smiling Friends

    ★★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★★

  • Onward

    ★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★½

  • Possessor

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Cats

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★