• Dream Scenario

    Dream Scenario

    ★★★★

    Ya ever be getting chased by a hell spectre and then suddenly Nicholas Cage just strolls on through?

  • Deadly Influencer

    Deadly Influencer

    ½

    I would give this 1 since im in it, but they spelled my name wrong…

  • The Twilight Saga: Eclipse

    The Twilight Saga: Eclipse

    ½

    Anyone on “team jacob” is not to be trusted near an unmonitored drink

  • The Twilight Saga: New Moon

    The Twilight Saga: New Moon

    ½

    Whole lotta nothing with the scariest movie villain of all time…a white woman

  • Twilight

    Twilight

    ★½

    Big stupid blue movie. Vampires Suck clears this

  • Carrie

    Carrie

    ½

    This is the most unnecessary pile of dog shit

  • Corpse Bride

    Corpse Bride

    ★½

    It’s like they went out of their way to make the most backwards decisions possible every time. Why does anything here happen??

  • The Crow

    The Crow

    ★★★½

    Batman Returns but longer somehow?

  • Talk to Me

    Talk to Me

    ★★★★

    I forget these guys are youtubers sometimes holy shit

  • Five Nights at Freddy's

    Five Nights at Freddy's

    My expectations were low but holy fuck

  • Men

    Men

    ★★★★

    Whatever you think this movie is gonna be about, you’re wrong. I’m sorry.

  • Terrifier

    Terrifier

    ★½

    I can smell the fans of this movie