Sort by
  • Christmas with You

  • Falling for Christmas

  • Rosaline

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

  • Do Revenge

    ★★★★

  • My Policeman

  • Wendell & Wild

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Love in the Villa

    ★★

  • TÁR

    ★★

  • Barbarian

    ★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Man from Toronto

  • Fire Island

    ★★★★

  • Decision to Leave

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • The Valet

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Crush

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Moonshot

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • I Love My Dad

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Three Months

    ★★★★

  • The Sky Is Everywhere

    ★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Single All the Way

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • Licorice Pizza

  • All Too Well: The Short Film

  • Love Hard

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★½

  • Scarborough

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

  • Dune

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • King Richard

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Malignant

    ★★