Sort by
  • The Boulet Brothers' Halfway to Halloween TV Special

    ★★★½

  • Quasi

    ★½

  • Dead Ringers

    ★★★★

  • Dead Hot

    ★★½

  • BEEF

    ★★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Waco: American Apocalypse

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★

  • The Burial

    ★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★½

  • Still Missing Morgan

    ★★

  • Stolen Youth: Inside the Cult at Sarah Lawrence

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Death in the Dorms

    ★★½

  • The Apology

    ★★½

  • Call Me Miss Cleo

    ★★½

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★

  • It's a Wonderful Binge

    ★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2

    ★★★

  • Hotel for the Holidays

    ★½

  • Crime Scene: The Texas Killing Fields

    ★★★

  • Nutcracker Massacre

    ★★

  • A Christmas Karen

    ★★

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★

  • The Killing Tree

    ★★½

  • Pickman's Model

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★

  • The Final Rose

    ★★★½

  • Grimcutty

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Plus One at an Amish Wedding

  • Smile

    ★★½

  • Amityville Christmas Vacation

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Finding Love in Big Sky, Montana

  • Sick

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • The Menu

    ★★★

  • End of the Road

    ★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • The 101 Scariest Horror Movie Moments of All Time

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Maneater

    ★★½

  • Alone at Night

    ★★½

  • I Just Killed My Dad

    ★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★½

  • Prey

    ★★½

  • Not Okay

    ★★

  • Skinamarink

    ★★

  • They/Them

    ★★★

  • Glorious

    ★★

  • Nope

    ★★★

  • All Jacked Up and Full of Worms

    ★★★

  • D.B. Cooper: Where Are You?!

    ★★

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • America the Beautiful

    ★★½

  • Sharkula

    ★★

  • Revealer

    ★★

  • Abandoned

    ★★