• Enemy

    ★★★★

  • Planes

    ★★

  • The Wolverine

    ★★★★

  • Turbo

    ★★★★★

  • Despicable Me 2

    ★★★

  • Man of Steel

    ★★★½

  • Monsters University

    ★★★★

  • Now You See Me

    ★★★

  • The Great Gatsby

    ★★

  • Iron Man 3

    ★★★★

  • The Croods

    ★★★

  • Oz the Great and Powerful

    ★★

  • Django Unchained

    ★★★★

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

    ★★★½

  • Wreck-It Ralph

    ★★★★

  • Here Comes the Boom

    ★★★★

  • Hotel Transylvania

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

    ★★★★★

  • FRED 3: Camp Fred

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★

  • Brave

    ★★★

  • Madagascar 3: Europe's Most Wanted

    ★★

  • Men in Black 3

    ★★★

  • The Avengers

    ★★★★★

  • The Three Stooges

    ★★

  • The Lorax

    ★★★

  • John Carter

    ★★★

  • Journey 2: The Mysterious Island

    ★★½

  • We Bought a Zoo

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Ghost Protocol

    ★★★★½

  • The Muppets

    ★★★

  • Puss in Boots

    ★★

  • The Adventures of Tintin

    ★★★

  • Spy Kids: All the Time in the World

  • Phineas and Ferb the Movie: Across the 2nd Dimension

    ★★★★★

  • Rise of the Planet of the Apes

    ★★★★

  • The Smurfs

    ★★½

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★½

  • Zookeeper

    ★★★½

  • Mr. Popper's Penguins

    ★★

  • Green Lantern

  • Cars 2

  • Judy Moody and the Not Bummer Summer

    ★★★★★

  • X-Men: First Class

    ★★★★½

  • Kung Fu Panda 2

    ★★★★

  • Drive

    ★★★★★

  • Thor

    ★★★½

  • Lemonade Mouth

    ★★★

  • Rio

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★★★

  • Gnomeo & Juliet

    ★★

  • Gulliver's Travels

    ★★★

  • Yogi Bear

    ★★

  • TRON: Legacy

    ★★★

  • Tangled

    ★★★½

  • Megamind

    ★★★★

  • The Social Network

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★★

  • Despicable Me

    ★★★

  • Grown Ups

    ★★★

  • Toy Story 3

    ★★★★

  • The Karate Kid

    ★★

  • Marmaduke

    ★★★★★

  • Prince of Persia: The Sands of Time

    ★★

  • Shrek Forever After

    ★★

  • Iron Man 2

    ★★★½

  • Date Night

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★★★

  • How to Train Your Dragon

    ★★★★½

  • LEGO: The Adventures of Clutch Powers

  • Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

    ★★★

  • Open Season 3