Sort by
  • Madame Web

    ★½

  • Argylle

    ★★★½

  • The Beekeeper

    ★★★★½

  • Night Swim

    ★★½

  • Doctor Who: The Church on Ruby Road

    ★★★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★

  • Anyone But You

    ★★★★½

  • Doctor Who: The Giggle

    ★★★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

  • Doctor Who: Wild Blue Yonder

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★★★

  • Wonka

    ★★★½

  • Doctor Who: The Star Beast

    ★★★★½

  • The Color Purple

    ★★★★

  • Napoleon

    ★★

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • The Conference

    ★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • The Swan

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★

  • Saw X

    ★★★★★

  • The Creator

    ★★★★★

  • Expend4bles

    ★★★

  • After Everything

    ½

  • A Haunting in Venice

    ★★★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★

  • Maestro

    ★½

  • NYAD

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • El Conde

    ★★★½

  • Rustin

    ★★

  • Ferrari

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Dario Argento Panico

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • That's a Wrap

    ★★★

  • Killer Book Club

    ★★★½

  • Heart of Stone

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★½

  • The One Note Man

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Sharksploitation

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★½

  • Justified: City Primeval

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Bird Box Barcelona

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★½

  • Carl's Date

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★★