Stefan has logged 10 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Bottle Rocket

Bottle Rocket

1996
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
24
Morris from America

Morris from America

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
The Square

The Square

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
A Woman Is a Woman

A Woman Is a Woman

1961
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Train to Busan

Train to Busan

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Compliance

Compliance

2012
×
★★★½
Edit this entry  
07
Submarine

Submarine

2010
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Black Narcissus

Black Narcissus

1947
×
★★½
Read the review Edit this entry