Stefan has logged 13 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Carnal Knowledge

Carnal Knowledge

1971
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Wonder Wheel

Wonder Wheel

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Play It Again, Sam

Play It Again, Sam

1972
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
September

September

1987
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Ocean's Thirteen

Ocean's Thirteen

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Purple Rose of Cairo

The Purple Rose of Cairo

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
F9

F9

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Solaris

Solaris

1972
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Strange Parallel

Strange Parallel

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Love, Rosie

Love, Rosie

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Twin Peaks: The Return

Twin Peaks: The Return

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Wag the Dog

Wag the Dog

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
American Beauty

American Beauty

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry