• Licorice Pizza

    ★★★

  • F9

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Cuties

    ½

  • Rascal Does Not Dream of a Dreaming Girl

    ★★★½

  • Parasite

    ½

  • Puss in Boots

    ★★

  • Crank

    ★★★★★

  • Lost in Translation

    ★★

  • The Truman Show

    ★★★★

  • Owen

    ★★½

  • Not In Service

    ½

  • Max McCallum: The Sexiest Bitch Alive

    ★★

  • Oh No

    ★★★★★