Sort by
  • Wasp

    ★★★★

  • Skyfall

    ★★★★★

  • The Silence of the Lambs

    ★★★★★

  • New Order

    ★★★½

  • The Strange Thing About the Johnsons

    ★★★★½

  • Under the Silver Lake

    ★★★★

  • The Devil's Advocate

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Titane

    ★★★

  • Batman: The Killing Joke

    ★★★

  • Spree

    ★★★

  • Swiss Army Man

    ★★★

  • Morbius

    ½

  • 6-Headed Shark Attack

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Private Desert

    ★★★★

  • Lower City

    ★★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★