Sort by
  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Dead Ringers

  • The Covenant

    ★★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Clock

    ★★

  • Boston Strangler

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Inside

    ★★★

  • Kill Boksoon

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Plane

    ★★★

  • JUNG_E

    ★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • The Wandering Earth II

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • The Apology

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Big 4

    ★★★★

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Troll

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Trevor Noah: I Wish You Would

    ★★★

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★½

  • The Devil's Hour

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Dive

    ★★★½

  • Influencer

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Matriarch

    ★★★

  • Old People

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Significant Other

    ★★★½

  • High Water

    ★★★

  • Nocebo

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Spoonful of Sugar

    ★★½

  • God's Crooked Lines

    ★★★½

  • Lou

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Meet Cute

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Jo Koy: Live from the Los Angeles Forum

    ★★★★