Sort by

steph 🕊 has logged 16 entries for films during October 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Paranormal Activity 4

Paranormal Activity 4

2012
×
½
Read the review Edit this entry  
31
Saw

Saw

2004
×
★★½
Edit this entry  
29
Her

Her

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
One Direction: This Is Us

One Direction: This Is Us

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Harry Styles: Behind the Album

Harry Styles: Behind the Album

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
18
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
16
Black Panther

Black Panther

2018
×
Read the review Edit this entry  
14
Memento

Memento

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Gerald's Game

Gerald's Game

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Coraline

Coraline

2009
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Raw

Raw

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry